Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.
prigodne nagrade

Izolater toplinske i hladne izolacije (m/ž)

ĐURO ĐAKOVIĆ MONTAŽA - IZOLAK d. o. o. za projektiranje, proizvodnju, montažu i vanjskotrgovinsko poslovanje
Prijava do: 09. 08. 2024.
Lokacija rada: Republika Hrvatska i inozemstvo

Opis posla

Demontaža i montaža toplinske i hladne izolacije u industriji. Terenski rad: Republika Hrvatska i inozemstvo. Tražimo od Vas: - odgovoran pristup poslu - spremnost na timski rad - motiviranost za rad Nudimo Vam: - stalni radni odnos - redovna stimulativna primanja - usavršavanje i internu obuku - organiziran i plaćen smještaj i prijevoz, alat i opremu - rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju - prigodne nagrade - novčani dar za novorođenče Poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet. O nama Đuro Đaković Montaža – Izolak d.o.o. je tvrtka specijalizirana za: - projektiranje, proizvodnju i montažu toplinske izolacije - isporuku i ugradnju svih vrsta ozida na opremi, kotlovima i drugim elementima industrijskih postrojenja - isporuku i ugradnju vatrozaštitne (protupožarne) obloge, hidroizolacije, zvučne izolacije svih vrsta obloga na fasadama - isporuku i ugradnju ventiliranih fasada - montažu skele Naši materijalni resursi, stručni i ljudski potencijali, suvremena sredstva rada te iskustva koja smo stekli na više od 100 gradilišta širom svijeta, garancija su da smo spremni dati odgovore i na najzahtjevnije zadatke koji se postavljaju pred nas što nas svrstava među vodeće firme u Hrvatskoj u našim djelatnostima. Temeljni resurs i realizator sustava upravljanja kvalitetom, zaštitom okoliša i sigurnosti su naši zaposlenici. Stalnim educiranjem i ulaganjem u obrazovanje zaposlenika, omogućeno im je kontinuirano napredovanje i razvoj, čime su stvoreni preduvjeti za naš zajednički uspjeh na tržištu. Samo ovakvim pristupom dobivamo najbolje od naših zaposlenika, koji onda svojim stečenim znanjem i zalaganjem stvaraju dodanu vrijednost, pa time na kraju značajno doprinose dugoročnom uspjehu naše tvrtke.