Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u proizvodnji (m/ž)

Velprom d.o.o.
Prijava do: 14. 07. 2024.
Lokacija rada: Velika Gorica

Opis posla

Voliš raditi s rukama? Biti stalno u pokretu? Kod nas je dinamično i nema monotonije. Stalno ćeš učiti nešto novo, puno ćeš raditi u timu. Radit ćeš na poslovima ručnog lijepljenja, pakiranja, slaganja, trganja viškova, ali ako više voliš raditi na stroju - i za tebe imamo mjesta. Poslovi nisu fizički zahtjevni i lako se nauče, ali potrebna je uključenost u rad i savjesnost u radu. Uvjeti: - imati izgrađene radne navike - biti savjestan i odgovoran u radu - brzina i okretnost - radi se u smjenama (1. i 2. smjena) Stručna sprema: Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema Što nudimo: - rad u stabilnoj i brzorastućoj tvrtci - stalni radni odnos nakon zadovoljenja probnog roka - prepoznavanje i nagrađivanje rada i rezultata - za sve koji se dokažu u radu, postoji mogućnost napredovanja Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos