Povratak

Asistent u marketingu (m/ž)

KOZLOVIĆ d. o. o.
Prijava do: 03. 10. 2024.
Lokacija rada: Momjan

Opis posla

Mjesto rada: Momjan, Istarska županija. Puno radno vrijeme. Vinarija Kozlović traži ambicioznu, strastvenu i motiviranu osobu za radno mjesto asistent u marketingu. Odgovornosti: - kreiranje i implementacija marketinških planova - istraživanje tržišta i analiza konkurencije - analiza i segmentacija kupaca kako bi se kreirale ciljane marketinške i prodajne kampanje - upravljanje web stranicama, osiguravajući da su uvijek ažurirane i korisnicima privlačne - upravljanje društvenim mrežama, planirajući, osmišljavajući i kreirajući sadržaj koji će povećati angažman i vidljivost vinarije - planiranje i kreiranje marketinških materijala - podrška u administrativnim zadacima – priprema izvješća o performansama kampanja, upravljanje i vođenje evidencija Očekivanja i uvjeti: - najmanje dvije godine iskustva na sličnim radnim pozicijama - operativne vještine - znanje u upravljanju društvenim mrežama - korištenje marketinških alata - poznavanje rada u CRM-u - izvrsno poznavanje hrvatskog jezika (gramatika, pravopis) - izvrsne verbalne i komunikacijske vještine - izvrsno poznavanje engleskog jezika Nudimo: - ugovor na neodređeno vrijeme nakon zadovoljenja probnog roka - fleksibilno radno vrijeme - nagradu za vrijedan i konstruktivan rad - znanje, edukaciju, karijeru i vrhunsko iskustvo u vinarstvu Ako ste dinamični i proaktivni, učinkovito upravljate vremenom i zadacima, razumijete vrijednosti, način komunikacije vina i vinarije, pošaljite nam CV i motivacijsko pismo.