Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

IT tehničar (m/ž)

Harta d.o.o. veleprodaja uredskog i promotivnog materijala
Prijava do: 15. 06. 2024.
Lokacija rada: Matulji

Opis posla

Tvrtka Harta d.o.o. zbog povećanja obima posla traži servisera informatičke opreme - printera. Već duži niz godina smo lideri u upravljanju ispisnim uređajima pri čemu nudimo prodaju i najam računalne opreme, prodaju i najam uređaja za ispis i kopiranje, održavanje kompletne informatičke infrastrukture te održavanje operativnih sustava korisnika. Certificirani smo partneri vodećih svjetskih proizvođača ispisnih uređaja: Epson, Hewlett-Packard... i kao takvi specijalizirani za implementacije ispisnih rješenja u business segmentu, servisiranju pisača, daljinski nadzor i upravljanje ispisnim sustavima. Kao jednu od ključnih vrijednosti tvrtke Harta su naši djelatnici u koje se kontinuirano ulaže kroz različite oblike edukacija, osposobljavanja i usavršavanja dok im se nastoji omogućiti najbolje uvjete za rad kao i osluškivanje njihovih potreba. Odlični uvjeti rada, opuštena atmosfera, profesionalni i osobni napredak neke su od temeljnih vrijednosti naše tvrtke. Ako se želite profesionalno razvijati, educirati, biti cijenjeni i poštivati radne kolege i to sve u dobroj radnoj atmosferi, Harta je poslodavac kod koji će Vam to omogućiti. Opis posla: - priprema, instalacija i konfiguracija pisača - servisiranje i nadzor pisača - pružanje korisničke podrške uz otklanjanje kvarova u našem servisu, na lokaciji korisnika ili putem telefona/mail-a - instalacija softvera za nadzor Uvjeti: - poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet - poznavanje rada na računalu, otklanjanje tehničkih poteškoća vezanih uz rad printera ili multifunkcijskih uređaja - poželjno je iskustvo u radu s pisačima i računalima (Hp, Epson…) - vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač) - želja za učenjem i usavršavanjem - spremnost na rad u dinamičnom okruženju - sklonost timskom radu i komunikacijske vještine - poznavanje engleskog jezika - u govoru i pismu - izražene organizacijske sposobnosti Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema Jezici: Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno) Vozačka dozvola: B Vještine: MS Office Što nudimo: - rad u jutarnjoj smjeni - slobodne vikende - stalno usavršavanje kroz edukaciju i certifikaciju - stimulativno i dinamično radno okruženje - stalni radni odnos nakon zadovoljavanja probnog roka Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos