Povratak

Vozača viličara (m/ž)

Vindija d.d. Varaždin
Prijava do: 22. 10. 2024.
Lokacija rada: Varaždin

Opis posla

Vodeća smo prehrambena industrija u Republici Hrvatskoj i regiji. Grupa Vindija obuhvaća deset tvrtki iz širokog područja prehrambene industrije od kojih je pet u Hrvatskoj, a pet u zemljama regije. U timu nas je više od 4000. Kvaliteta i inovacije ključ su našeg uspjeha, a sve to zahvaljujući našim vrijednim, odgovornim i izvrsnim zaposlenicima. Pridružite se našem timu u Logistici na radnom mjestu: Vozača viličara (m/ž). s mjestom rada Varaždin Vaše ključne odgovornosti: Nakon edukacije u stručnom timu i stečene samostalnosti u radu ključni su: - prijevoz robe kod skladištenja i utovara vozila - briga o preventivnom održavanju električnih viličara Što tražimo? - završeno srednjoškolsko obrazovanje neovisno o zvanju - uvjerenje o osposobljavanju za rukovatelja viličarom izdano od ovlaštene ustanove - poželjna vozačka dozvola B-kategorije - timski rad - radno iskustvo nije nužno Ako ste marljivi, odgovorni i ambiciozni, moguće je brzo napredovanje u poslu uz odgovarajuća stimulativna nagrađivanja. Što nudimo? - mogućnost stalnog radnog odnosa - regres, uskrsnicu i božićnicu - jubilarne nagrade - izlete i putovanja za zaposlenice s djecom u povodu Majčina dana - darove za djecu u povodu blagdana sv. Nikole - financiranje kupnje školskog pribora za djecu zaposlenika početkom svake školske godine - edukacije, stručna usavršavanja i mogućnost profesionalnog razvoja - motivirajuće i pozitivno radno okruženje - razne druge pogodnosti Zamolbe za posao sa životopisom očekujemo do 22.10.2024. putem linka za prijavu.