Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar - Zdravstveni radnik (m/ž)

ZAVOD ZA HITNU MEDICINU SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE
Prijava do: 31. 07. 2024.
Lokacija rada: Split

Opis posla

Medicinska sestra / Medicinski tehničar - Zdravstveni radnik (m/ž) u kućnoj njezi, sanitetskom prijevozu i stacionaru doma zdravlja, na određeno vrijeme, (5) izvršitelja /ica. Mjesto rada: Splitsko-dalmatinska županija. Uvjeti: - SSS, zdravstvena škola - odobrenje za samostalni rad - znanje jednog svjetskog jezika - poznavanje rada na računalu Na oglas se mogu prijaviti oba spola. Za radna mjesta , kandidati su uz prijavu dužni priložiti: životopis, domovnicu, svjedodžbu/diplomu, odobrenje za samostalni rad, potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu, preslik osobne iskaznice, uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju (ne stariji od 6 mjeseci). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17 ) dužan je uz prijavu na natječaj dostaviti sve dokaze iz čl.103. navedenog zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske, poveznica: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja. Prijave se podnose na adresu: Zavod za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije, Split, Spinčićeva 2, osobno ili poštom s naznakom na koje radno mjesto se podnosi. O rezultatu izbora kandidati će biti izvješteni objavom na web stranici Zavoda u zakonskom roku. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Zavod za hitnu medicinu Splitsko- dalmatinske županije pridržava pravo poništenja „Natječaja“ u cijelosti, kao i dijela „Natječaja“ ne navodeći pritom razloge poništenja. Osobni dolazak: Spinčićeva 2, 21000 Split. Pisana zamolba: Spinčićeva 2, 21000 Split.