Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši voditelj projekta / Senior project manager (m/ž)

AVIANO consulting d.o.o.
Prijava do: 03. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Poslodavac traži pouzdanu osobu (m/ž) s iskustvom u izradi projektnih prijedloga i provedbi projekta financiranih iz EU fondova: - priprema i provedba EU projekata - analiza prihvatljivosti prijavitelja za natječaje - izrada prijavnog obrasca, investicijske studije/poslovnog plana te ostale popratne dokumentaciju za prijavu projekata - provedba postupaka nabave za neobveznike zakona o javnoj nabavi, NOJN - izrada i prikupljanje dokumentacije vezano uz različite faze provedbe projekata (evidencije, izvješća, zapisnici, dokumentacija vezana za provedbu postupaka nabave i izvršenje sklopljenih Ugovora o nabavi te ostala relevantna dokumentacija…) - izrada Zahtjeva za nadoknadom sredstava, ZNS - pomoć klijentima u snalaženju kod složenih zahtjeva usklađenosti te pridržavanja EU propisa i smjernica tijekom životnog ciklusa projekta - komunikaciju i suradnju s klijentima te nadležnim tijelima Uvjeti: - VSS (prednost: financije, računovodstvo, analiza i poslovno planiranje) - 2 i više godina relevantnog radnog iskustva - Napredno znanje MS Office paketa - sposobnost jasnog i konciznog pismenog i usmenog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku - sposobnost analitičkog razmišljanja i naprednog istraživanja - poznavanje sustava državnih potpora i potpora male vrijednosti je prednost - pedantnost, sistematičnost i poznavanje rokova - certifikat iz javne nabave prednost - samostalnost u radu - visoka razina pismenosti i odlične komunikacijske sposobnosti