Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik u pozivnom centru (m/ž)

Poliklinika Sinteza d.o.o.
Prijava do: 01. 06. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

U Poliklinici Sinteza, predano radimo na pružanju vrhunske zdravstvene i estetske usluge s fokusom na stručnost i izvanredno iskustvo za pacijenta, prateći inovacije i moderne trendove u medicini. Naš dinamičan tim stručnjaka kontinuirano se usavršava kako bi uvijek bio u korak s najnovijim tehnologijama i metodama u područjima kao što su estetska i opća kirurgija, otorinolaringologija, dermatologija, ginekologija, urologija, radiologija, fizikalna medicina i rehabilitacija, te interna medicina. Ponosno se oslanjamo na tradiciju od 16 godina, ostvarujući izuzetne rezultate i pružajući zadovoljstvo za preko 40.000 naših pacijenta i klijenata. U Poliklinici Sinteza, potičemo holistički pristup pacijentu te težimo kontinuiranom obrazovanju našeg tima kako bismo pružili najnapredniju zdravstvenu uslugu. Trenutno smo u potrazi za Stručnim suradnikom u pozivnom centru (m/ž) u Zagrebu.. Pridružite se našem brzorastućem timu i budite ključni dio naše vizije pružanja vrhunske zdravstvene usluge našim pacijentima i klijentima, dok istovremeno uživate u radu u stimulativnom i inovativnom okruženju Poliklinike Sinteza! Želite li raditi u takvoj organizaciji? Ako se pronalazite u opisu, javite nam se i postanite dio našeg tima i naše tradicije te uživajte u nizu pogodnosti i motivirajućoj radnoj okolini! Stručna znanja i preduvjeti: - Izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu - Srdačna i vedra osoba kojoj je zadovoljan pacijent uvijek na prvom mjestu - Razvijene organizacijske sposobnosti i sposobnost prioritizacije zadataka - Dobro poznavanje engleskog jezika; poželjno poznavanje drugog stranog jezika - Odlično poznavanje rada na računalu i MS Office paketa - Iskustvo rada u Call centru / pozivnom centru ili sličnom okruženju Opis radnog mjesta: - Telefonska komunikacija – ulazni i izlazni pozivi pacijenata - Odgovaranje na upite putem e-maila, web formi, društvenih mreža i chata - Rezervacija, potvrda i izmjena termina - Podrška pacijentima za sva pitanja - Administrativni zadaci - Praćenje zadovoljstva pacijenata - Edukacija o uslugama Što očekujemo od vas? - Proaktivan stav prema poslu i okolini - Iskrena spremnost na učenje i osobni rast svakog dana - Pozitivan karakter i osobni integritet - Razvijen osjećaj odgovornosti - Sposobnost multitaskinga Što nudimo? - Vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu - Dodatna formalna i neformalna edukacija - Benefiti za zaposlenike: - Popust na usluge Poliklinike Sinteza - Individualno i timsko nagrađivanje zaposlenika - Timska druženja Priložiti: - Životopis - Motivacijsko pismo Prijavite se putem linka za prijavu.