Povratak

Stručnjak za pravne poslove (m/ž)

Telemach Hrvatska d.o.o.
Prijava do: 22. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

„Kad želiš bolje, biraš Telemach!“ Bolje tehnologije, bolji tim, bolje prilike za razvoj! Pridruži se našem stručnom timu zaposlenika i postani dio priče o uspjehu. Ne ulažemo samo u najnapredniju tehnologiju, već i u naše ljude. Naši zaposlenici su naša najveća snaga, i mi vjerujemo da je njihovo zadovoljstvo ključ našeg uspjeha. Dođi i zajedno s nama ostvari najbolju vrijednost za novac i vrhunsko korisničko iskustvo! Telemach - Gdje bolje postaje najbolje! Ključni zadaci/odgovornosti: - davanje pravnih mišljenja i pružanje pravne podrške u općim pravnim pitanjima - pravna podrška pri rješavanju operativnih pravnih pitanja - izrada i revizija različitih vrsta ugovora potrebnih za redovno poslovanje - praćenje propisa i usklađenje internih akata i procesa - zastupanje društva u svim postupcima, te koordinacija vanjskih suradnika - održavanje odnosa sa svim pravosudnim i upravno pravnim tijelima, pravnim osobama s javnim ovlastima i svim drugim institucijama i udruženjima Što očekujemo/kvalifikacije: - VSS - minimalno prethodno radno iskustvo 2 godine - izražene komunikacijske vještine - sklonost radu u timu - preciznost - organiziranost - napredno poznavanje MS Office alata (Outlook, PowerPoint, Excel, Word) - poželjna dodatna stručna usavršavanja - napredna razina znanja engleskog jezika Što nudimo: - mogućnost rasta i razvoja unutar brzorastuće kompanije - pokućni internet za privatno korištenje - policu dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja s uključenim sistematskim pregledom - naknadu za prijevoz i topli obrok - slobodan dan za rođendan - slobodan dan za prvi dan škole ukoliko si roditelj prvašića - slobodan dan za prvi dan vrtića - 24 dana godišnjeg odmora - dodatni dani s obzirom na ukupni radni staž - dar za dijete do 15 godina - popust na naše usluge - fleksibilno radno vrijeme - edukacije - suradnju s MultiSportom - prijateljsku, suradničku i timsku atmosferu