Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Ekonomist / Administrativni referent (m/ž)

SUMMA - CON društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, zavarivanje i usluge
Prijava do: 19. 04. 2024.
Lokacija rada: Prelog

Opis posla

- izgradnja i održavanje odnosa s kupcima - izrada ponuda - komunikacija s dobavljačima - komunikacija sa zaposlenicima, rješavanje pitanja i problema vezanih za ljudske resurse - po potrebi ostale administrativne poslove. Vještine: - poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika - snalažljivost u određenim situacijama - samostalnost u radu, ali i sklonost timskom radu - proaktivnost i marljivost - odgovornost, preciznost, fleksibilnost i savjesnost u radu - poznavanje rada na računalu MS Office-u (Word, Excel). Ako ste zainteresirani za navedeni posao i smatrate da ispunjavate kvalifikacije, molimo vas da pošaljete svoj životopis i zamolbu. Tvrtka Summa-con d.o.o., Hrupine 22, Prelog, tijekom predmetnog natječaja u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka prikuplja i obrađuje osobne podatke prijavljenih kandidata koji su dostavljeni dokumentacijom sukladno uvjetima navedenog natječaja, te ih zadržava tijekom njegovog trajanja i nakon toga ostaje u bazi podataka slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanja u budućnosti.