Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Brodomonter (m/ž)

ORANJEGROEP EMPLOYMENT društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Prijava do: 16. 07. 2024.
Lokacija rada: Belgija

Opis posla

Oranjegroep Employment d.o.o. je specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije i građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj i Belgiji. Naša strategija jest prenijeti 24 godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika. Brodomonter (m/ž) Mjesto rada: Rotterdam, Nizozemska. Opis posla: proizvodnja, popravak, montaža opreme brodske konstrukcije i brodskog trupa. Uvjeti: - NKV, KV, Srednja stručna sprema - minimalno 5 godina rada u struci - poželjno dobro znanje engleskog jezika u govoru - dokumentacija: EU putovnica ili nova osobna iskaznica s uključenim osobnim identifikacijskim brojem - vozačka dozvola B kategorije Što nudimo: - atraktivna primanja - besplatni smještaj - zdravstveno osiguranje - vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos Što očekujemo: - točnost, urednost - komunikativnost - dinamičnost, odgovornost - timski radnik O nama: - Oranjegroep je specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije I građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj I Belgiji. - naša strategija jest prenijeti 24-godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika. - temelj našeg poslovanja jest stručnošću našeg kadra u potpunosti udovoljiti svim zahtjevima naših klijenata. - sastavni smo dio Oranjegroep Holding koja raspolaže sa preko 600 stručnih djelatnika za navedene djelatnosti (skelari, izolateri, cjevari, varioci, brodomonteri, električari za industriju, ličioci za vanjske i unutarnje radove, te sva zanimanja koja uključuju radne aktivnosti građevinskog radnika -komercijalno, stambeno i teško građevinarstvo, prilagođavanje objekata zahtjevima okoline). Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za prijavu.