Povratak

Administrator u nabavi (m/ž)

HGSPOT Grupa d.o.o.
Prijava do: 22. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

HGSPOT je dinamična kompanija koja radi s pretežito najzanimljivijim tehnološkim robama poput računala, mobitela, računalnim komponentama, televizorima… Rad s velikim količinama robe, koliko god one bile zanimljive ne bi mogao biti moguć bez organiziranog sustava naručivanja. To pak podrazumijeva točno određene korake u proceduri i dokumente koji prate te događaje. Kako bi mogli dalje rasti, tražimo Administratora u nabavi (m/ž) koji će popratiti rad s robama. Administratori u nabavi rade u Odjelu nabave u suradnji s voditeljima asortimana i drugim kolegama. Dobavljači HGSPOT-a su velike i ozbiljne distributivne kompanije obzirom da radimo s brandovima poput Applea, HP-a, Della, Xiaomi, Acera, Samsunga, Phillipsa… Opis posla: - izrada narudžbi za robu i slanje narudžbenica dobavljačima - komunikacija (mail, telefon) s dobavljačima oko isporuka - izmjene statusa narudžbi - prikup i unos dokumenata - komunikacija s kolegama i dobavljačima za specifične upite - kontrola dolaska robe u suradnji sa skladištem - obrada, evidencija i arhiviranje poslovne dokumentacije - drugi poslovi oko robnih evidencija - komunikacija i suradnja s Odjelom računovodstva Uvjeti: - dobro snalaženje u radu na računalu, - sistematičnost, preciznost i odgovornost, - sposobnost određivanja prioriteta, upravljanja vremenom i dobre organizacijske vještine, - ljubaznost, komunikativnost i samostalnost u radu - poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu Rad u HGSPOT sustavu podrazumijeva rad u profesionalnom i pozitivnom okruženju koje potiče timski rad. Očekuje se odgovornost prema kupcima, kolegama i poslovnim partnerima, ozbiljnost i predanost u izvršavanju zadataka. Sustav HGSPOT-a potiče i nagrađuje dobre rezultate te prepoznaje izvrsnost.