Povratak

Stručnjak zaštite na radu (m/ž)

KONČAR - ELEKTROINDUSTRIJA d.d.
Prijava do: 22. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

KONČAR - Elektroindustrija d.d. za proizvodnju i usluge matično je društvo Koncerna KONČAR u čijem sastavu djeluje 13 povezanih društava, a koji se na svojem stoljetnom putu razvio u regionalnog lidera u rješenjima iz segmenata proizvodnje, prijenosa i distribucije električne energije, tračničkih vozila i infrastrukture te digitalnih platformi. U cilju proširenja našeg tima, tražimo jednu osobu na navedenoj poziciji. Ključni zadaci i odgovornosti: - provedba poslova iz područja sigurnosti i zaštite na radu te zaštite od požara u djelokrugu rada - pružanje stručne pomoći poslodavcu, njegovim ovlaštenicima i radnicima u ostvarivanju i izvršavanju prava i obveza iz zaštite na radu i zaštite od požara - provođenje unutarnjeg nadzora nad primjenom pravila zaštite na radu - vršenje prijava ozljeda na radu te praćenje i vođenje evidencije podataka o ozljedama na radu i profesionalnim oboljenjima u području rada - sudjelovanje u izradi internih akata koji uređuju pitanja zaštite na radu i zaštite od požara, izradi procjene opasnosti radnih mjesta u Društvu te njene revizije, izradi planova i programa osposobljavanja radnika u Društvu - provođenje edukacija i osposobljavanja radnika i poslodavca Društva iz područja zaštite na radu - sudjelovanje u izradi internih procedura, te izvješća i analiza iz područja zaštite na radu iz djelokruga rada - koordinacija aktivnosti sustava upravljanja ISO 45001 i sigurnosnog certificiranja izvođača u petrokemijskoj industriji SCCP Uvjeti: - VŠS/VSS - najmanje 3 godine iskustva na sličnim poslovima - izvrsno poznavanje rada u MS Office aplikacijama - izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu - položen stručni ispit iz zaštite na radu (II. stupanj) - poznavanje i primjena relevantnih zakona povezanih s područjem zaštite na radu i zaštite od požara - iskustvo u području upravljanja sustavom OH&S - poželjno završen stručni ispit iz zaštite od požara Nudimo: - ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz probni rad 6 mjeseci - mogućnost stručnog usavršavanja - dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje - prigodne novčane nagrade/naknade - klizno radno vrijeme - ostale beneficije u skladu s poslovnom politikom KONČAR d.d. Prijava treba sadržavati: - životopis Samo će odabrani kandidati biti pozvani u selekcijski postupak, koji može uključivati psihologijsku procjenu, intervju, procjenu stručnih znanja te znanja engleskog jezika, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni.