Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik za 3D skeniranje brodova (m/ž)

TEAM PRINT d.o.o. za tisak i usluge
Prijava do: 04. 05. 2024.
Lokacija rada: Trogir

Opis posla

Tražimo osobu (m/ž) koja bi radila sa strojem za 3D skeniranje. Stroj koji koristimo je marke Proliner te ga koristimo za skeniranje brodova. Posao se obavlja na terenu, te u prostorijama tvrtke. Prednost kandidatima koji imaju iskustva rada s geodetskim strojem jer je princip sličan. Zanimljiv posao koji uključuje korištenje službenog vozila, dobra plaća i područje rada je cijela obala Hrvatske, prednost je da je osoba iz okolice Trogira jer će tamo biti stacionirana i tamo se nalazi ured za Dalmaciju. Stimulativna primanja. Iznos primanja naravno ovisi o radnom iskustvu osobe koja nam se javi. Broj izvršitelja: 1. Uvjeti: - razina obrazovanja: SSS/VŠS - vozački ispit: kategorija B - radno iskustvo: 1 godina Što nudimo: - ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi - rad na puno radno vrijeme - nema smještaja - naknada za prijevoz: u cijelosti