Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Knjigovođa / Likvidator (m/ž)

HIDROREGULACIJA dioničko društvo za projektiranje, nadzor i građenje
Prijava do: 03. 08. 2024.
Lokacija rada: Bjelovar

Opis posla

Kadrovski i knjigovodstveni poslovi: - zaprimanje i slanje pošte - urudžbeni zapisnik - pisanje dopisa - pisanje ugovora o radu - ishođenje bankovnih garancija - prema potrebi dio knjigovodstvenih poslova (unos računa, kompenzacije, unos osnovnih sredstava) - ostali poslovi prema stvarno ukazanoj potrebi i nalogu pretpostavljenog rukovoditelja, a vezani uz radno mjesto Posebni uvjeti: - isključivo srednja stručna sprema ekonomskog smjera ili viša/prvostupanjska ekonomskog smjera, - radno iskustvo nije uvjet, ali je poželjno Mogućnost stalnog zaposlenja. Mogućnost korištenja mjere aktivne politike zapošljavanja - pripravništvo. Broj izvršitelja: 1. Uvjeti: - razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS - vozački ispit: kategorija B Što nudimo: - ugovor na određeno; povećan opseg posla - rad na puno radno vrijeme - smjena - prijepodne - nema smještaja - naknada za prijevoz: djelomično Pisana zamolba: Bjelovar, Ulica bleiburških žrtava 24.