Povratak

Radnik u trgovini i skladištu (m/ž)

ATG ZUPAN ADRIA d.o.o.
Prijava do: 27. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tvrtka ATG Zupan Adria je uspješna tvrtka koja djeluje na području automobilizma (autolakirerstvo) te je dio slovenske tvrtke ATG Zupan d.o.o. koje je na tržištu prisutno već više od 30 godina. Kao moderna tvrtka uvijek tražimo motivirane suradnike koji nam pomažu da našim strankama ponudimo najbolja rješenja te kvalitetnu tehničku potporu. Zbog sve veće potražnje i intenzivnog širenja na hrvatskom tržištu tražimo nove suradnike. Opis radnog mjesta: - prijem, skladištenje i izdavanje robe - raspoređivanje robe po skladištu - provođenje redovnih inventura - izdavanje prodajnih dokumenata, poput otpremnica, računa, itd - odgovornost za zalihe u skladištu - briga o redu i urednosti skladišta - obavljanje drugih poslova u okviru stručne osposobljenosti - pomoć u trgovini (savjetovanje i pomoć kupcima pri odabiru proizvoda, prodaja proizvoda, fakturiranje) - blagajničko poslovanje - miješanje boja Što očekujemo: - osnovno iskustvo u prodaji - sposobnost rada na računalu - 1 godina iskustva u radu u skladištu - sposobnost timskog rada - preciznost i pouzdanost - iskustvo s miješanjem boja i osnovno znanje o autolakiranju je prednost Što nudimo: - priliku za osobni i profesionalni razvoj te konkurentnu plaću - rad u ljubaznom i mladom timu, dinamično radno okruženje - redovitu i sigurnu plaću - zaposlenje na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci - interna osposobljavanja - stalni radni raspored - stručnu podršku i osposobljavanje - rad u jednoj smjeni od ponedjeljka do petka (od 08:00 do 16:00h) - slobodni vikendi