Stručnjak za pripremu i provedbu postupaka javne nabave i nabave po pravilima za NOJN-ov (m/ž)

AVIANO consulting d.o.o.
Prijava do: 23. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Stručnjak za pripremu i provedbu postupaka nabave bit će odgovoran za cjelokupni proces planiranja, pripreme i provođenja postupaka nabave sukladno zakonskim propisima i pravilima. Ključna odgovornost ovog radnog mjesta je osigurati da proces nabave bude učinkovit, transparentan i u skladu s relevantnim propisima. Kandidat će raditi na pripremi natječajne dokumentacije, analizi pristiglih ponuda, te praćenju izvršenja ugovora s dobavljačima. Glavne odgovornosti: - Planiranje, priprema i provedba postupaka nabave prema Zakonu o javnoj nabavi i/ili prema pravilima za NOJN. - Izrada, pregled i ažuriranje natječajne dokumentacije. - Savjetovanje unutarnjih timova i sudjelovanje u planiranju potreba nabave. - Procjena vrijednosti nabave, izrada planova nabave i strategija. - Organizacija i koordinacija natječajnih postupaka. - Analiza pristiglih ponuda i provođenje evaluacije istih. - Osiguravanje usklađenosti s važećim zakonodavstvom. - Praćenje realizacije ugovora s dobavljačima i izvođačima. - Suradnja s relevantnim državnim tijelima, vanjskim konzultantima i dobavljačima. - Vođenje odgovarajuće evidencije i izvještavanje. Uvjeti: - VSS, prednost imaju pravnici, ekonomisti ili srodni smjerovi. - Minimalno 3 godine iskustva u poslovima nabave. - Izvrsno poznavanje Zakona o javnoj nabavi i pratećih propisa. - Iskustvo u vođenju ili sudjelovanju u složenim postupcima nabave. - Sposobnost analiziranja i pripreme složene dokumentacije. - Napredno poznavanje rada u MS Office-u (Word, Excel, PowerPoint). - Izvrsne organizacijske vještine, sposobnost upravljanja vremenom i detaljnosti u radu. - Komunikacijske i prezentacijske vještine. Kompetencije: - Analitičke vještine: Sposobnost analize ponuda, financijskih aspekata i ugovornih obveza. - Samostalnost i odgovornost: Proaktivno donošenje odluka i odgovornost za cjelokupan proces nabave. - Preciznost i temeljitost: Točno provođenje postupaka i izrada dokumentacije sukladno zakonskim zahtjevima. - Organizacijske vještine: Sposobnost istovremenog vođenja više postupaka nabave i planiranja. - Timski rad i suradnja: Bliska suradnja s kolegama unutar organizacije, kao i s vanjskim dionicima. - Vještine pregovaranja: Pregovaranje s dobavljačima o uvjetima i cijenama kako bi se osigurala najbolja vrijednost za organizaciju. Što nudimo: - Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju. - Mogućnost profesionalnog razvoja i daljnjeg usavršavanja. - Stabilno radno mjesto uz stimulativna primanja. Ako ste zainteresirani za izazovan posao u području nabave i imate potrebne kvalifikacije, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo.