Povratak

Operater stroja (m/ž)

OMP - OBRADA METALA d.o.o.
Prijava do: 30. 10. 2024.
Lokacija rada: Gubaševo

Opis posla

Kao Operater stroja u OMP-u, imat ćete ključnu ulogu u upravljanju CNC strojevima i održavanju visoke kvalitete proizvodnje. Vaše odgovornosti uključuju postavljanje, opremanje i kalibriranje strojeva, nadziranje njihova rada te rješavanje jednostavnih tehničkih problema. Također ćete prilagođavati programe i izmjenjivati te umjeravati rezne alate, kako biste osigurali preciznost. Dio vaših zadataka bit će i provođenje kontrole kvalitete, praćenje rezultata te izrada potrebnih zapisa. Sudjelovat ćete u unapređenju proizvodnih procesa, predlagati popravke te aktivno doprinositi timskom radu i inovacijama unutar tvrtke. U OMP-u cijenimo suradnju i promicanje pozitivnih međuljudskih odnosa. Tražimo osobu koja je spremna raditi u skladu s našim visokim standardima, te sudjelovati u kontinuiranom poboljšavanju naših procesa. Uvjeti: - SSS - radno iskustvo: 1 godina - vozački ispit: kategorija B Vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla.