Povratak

Pomoćnik direktora u kampu (m/ž)

PEROŠ d.o.o.
Prijava do: 21. 09. 2024.
Lokacija rada: Zaton

Opis posla

Tražimo odgovornu, snalažljivu i komunikativnu osobu za radno mjesto Pomoćnika direktora u kampu. Idealni kandidat je osoba koja je sposobna raditi u timu i samostalno, ima izražene organizacijske vještine te točnost u izvršavanju zadataka. Uvjeti: - poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s hrvatskim državljanstvom - radno iskustvo od najmanje 6 mj na istim ili sličnim poslovima - nekažnjavanost Potrebne kvalifikacije: - dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - prednost je poznavanje njemačkog jezika - osobna organiziranost i sposobnost samostalnog obavljanja poslova i donošenja odluka - vozačka dozvola B kategorije Nudimo: - radni odnos na određeno vrijeme (zamjena za rodiljni/roditeljski dopust) s mogućnošću produljenja ugovora - prijava na puno radno vrijeme - fleksibilni radni sati - konkurentna plaća - plaćeni putni trošak u cijelosti - mjesto rada: Zaton Razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS Strani jezici: - engleski jezik - njemački jezik Vrsta zaposlenja: Na određeno; zamjena