Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Računovođa (m/ž)

ROG-JOMA d.o.o. za unutarnju i vanjsku trgovinu na veliko i malo
Prijava do: 01. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Želite biti dio dinamičnog tima koji je sinonim za kvalitetu i strast prema biciklizmu? Rog-Joma d.o.o., vodeća tvrtka u distribuciji bicikala renomiranih brendova. Na tržištu prisutna već 30 godina i postavlja standarde u biciklističkoj industriji, pružajući vrhunsku uslugu klijentima diljem Hrvatske. Postanite dio našeg uspješnog tima i gradite karijeru u stabilnom poduzeću. Inspirativno radno okruženje: Naša maloprodajna mreža obuhvaća 9 trgovina diljem Hrvatske, pružajući vam priliku da svoju strast za biciklizmom dijelite s kupcima iz različitih dijelova zemlje. Računovođa (m/ž) - Zagreb Opis posla: - Knjiženje knjiga URA i IRA - Fakturiranje - Usklađivanje stavki s kupcima i dobavljačima - Knjiženje i dnevno praćenje izvoda - Obračun plaće i administracija radnog vremena zaposlenika - Knjiženje temeljnica - Obračun i knjiženje putnih naloga - Priprema i slanje JOPPD obrazaca - Obračun blagajne - Usklađivanje konto kartica - Ostali poslovi u računovodstvu Uvjeti: - Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema - Potrebne godine iskustva: 3+ - Vještine: Word, Excel, Outlook, MS Office Št nudimo? - Isplata prigodnih nagrada: Osiguravamo isplatu prigodnih nagrada poput božićnice, uskrsnice - Promicanje zdravlja: Kontinuirano potičemo zdravlje naših radnika kroz financiranje sistematskih pregleda. - Rad u dinamičnom, produktivnom i strukturiranom okruženju: Prijavi se!