Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konobar (m/ž)

Lemone Tree Development d.o.o. za ugostiteljstvo, turizam, trgovinu, savjetovanje, turistička agencija
Prijava do: 07. 08. 2024.
Lokacija rada: Dubrovnik

Opis posla

- predstavljanje, te utjecaj na imidž samog objekta - osiguravanje kvalitete pružanja usluge i odnos zaposlenika prema gostima - priprema, servis i prodaja hrane i pića - adekvatno zaprimanje narudžbi te posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i standardima ugostiteljstva - održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnog procesa U potrazi smo za motiviranim i ambicioznim ljudima koji žele zajedno s nama graditi, kako uspjeh novog objekta, tako i profesionalno rasti zajedno s nama. Ako vjerujete da ste to baš Vi, prijavite se na otvoreno radno mjesto konobara i postanite dio naše uspješne, stabilne i pozitivne radne sredine! Očekujemo Vašu prijavu! Broj izvršitelja: 2. Uvjeti: - razina obrazovanja: NKV/KV/SSS - radno iskustvo: 1 godina Što nudimo: - ugovor na određeno; sezonski - rad na puno radno vrijeme - zajednički smještaj - naknada za prijevoz: djelomično