Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kućni majstor / Vozač - Dostavljač obroka (m/ž)

DOM ZA STARIJE OSOBE "MALI KARTEC" KRK
Prijava do: 24. 08. 2024.
Lokacija rada: Krk

Opis posla

Na temelju članka 4. stavka 2. Pravilnika o radu Doma „Mali Kartec“, raspisuje se Natječaj za prijam radnika u radni odnos na neodređeno vrijeme, za radno mjesto: Kućni majstor / Vozač - Dostavljač obroka (m/ž). Natječaj traje od 17.07.2024. godine do 24.07.2024. godine - 1 izvršitelj za rad u Domu (lokacija Krk). Uvjeti: - završeno srednjoškolsko obrazovanje tehničkog ili drugog odgovarajućeg usmjerenja (s time izjednačen SSS/KV) - nepostojanje zapreke iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi. Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti: - svjedodžbu ili potvrdu o završenom školovanju (kao dokaz da kandidat ima završeno srednjoškolsko obrazovanje), - životopis (vlastoručno potpisan) - vozačka dozvola B kategorije - položen ispit za ložača centralnog grijanja (ATK) Napomena: dokaz da kod pojedinog kandidata ne postoji zapreka iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti poslodavac. Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17), pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Prijave na natječaj s pripadajućom dokumentacijom za gore navedena radna mjesta podnose se na adresu: Dom za starije osobe „Mali Kartec“ Krk, L. Bolmarčića 1, 51500 Krk, s naznakom „kućni majstor – vozač dostavljač obroka“ ne otvaraj, Rok prijave na natječaj teče osam (8) dana od dana objave na stranicama HZZ-a. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Kandidati mogu dokaze o ispunjavanju natječajnih uvjeta dostaviti u obliku neovjerenih preslika, a poslodavac može naknadno tražiti dostavu originala na uvid. Poslodavac može, po vlastitom izboru, s pojedinim ili svim kandidatima koji ispunjavaju natječajne uvjete obaviti razgovor. U slučaju da se pozvani kandidat ne odazove na razgovor, smatrat će se da je odustao od svoje prijave, a sa istom će se postupati kao da nije niti podnesena. Kandidati će biti obaviješteni o izboru u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava, dostavom obavijesti o izboru svim kandidatima. Vezano uz zaštitu osobnih podataka, poslodavac ovim obavještava sve kandidate da će njihove osobne podatke (ime i prezime, OIB i adresu) koristiti isključivo u svrhu provedbe natječaja (tj. dostave obavijesti o izboru kandidata s kojim će se zasnovati radni odnos). Smatrat će se da je kandidat podnošenjem prijave na natječaj dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima na navedeni način i u navedenu svrhu. Izrazi koji se koriste u ovom Natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod. Opis poslova: - pušta u rad postrojenja za grijanje i toplu vodu, upravlja sustavom grijanja i solarnim sustavu - vodi računa o ispravnosti uređaja u kotlovnici, održava postrojenja i čistoću kotlovnice u svojoj smjeni - otkriva i otklanja nedostatke na zgradi, strojevima i uređajima, predlaže popravke - instalira aparate i opremu, obavlja manje popravke na strojevima i opremi - izrađuje potrebne elemente za popravke, vrši zamjenu razbijenih manjih staklenih površina, obavlja manje bravarske poslove, upravlja dizalicom - popravlja manje kvarove na vozilima, održava vozila, vodi evidenciju o korištenju vozila - održava prostore zgrade, vrši ličenje i slične poslove manje složenosti - vodi evidenciju ugrađenog materijala po objektu i sobama (žarulje, brave, itd.) - održava okoliš Doma: čisti ga od lišća, prljavštine, otpadaka, mete, kosi travu, obrazuje voćke, obrađuje zelene površine - vrši ručni prijenos materijala, sredstava i opreme u objektu Doma - pomaže korisnicama u kretanju i svladavanju arhitektonskih barijera, prenosi korisnike - prevozi robu, materijal i osobe po nalogu - obavlja poslove zaštite na radu u Domu, vodi evidenciju o rokovima obnove atesta u vezi zaštite na radu i zaštite od požara (buka, požar, kotlovnica, dizala, hidranti, spremnici za plin, rezervoar za naftu i sl.) - materijalno je odgovoran za robu, opremu koju je zadužio, kao i za inventar svog radnog prostora - razvozi obroke po kućama korisnika usluge pomoći u kući te po potrebi prati korisnike na specijalističke preglede Pisana zamolba: L. Bolmarčića 1, 51500 Krk.