Povratak

Knjigovođa - računovođa (m/ž)

MGK KLESARSTVO d.o.o. za izradu kamenih proizvoda, trgovinu i usluge
Prijava do: 25. 10. 2024.
Lokacija rada: Bartolovec

Opis posla

Opis poslova: - samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova - knjiženje, sastavljanje knjigovodstvenih isprava i vođenje poslovnih knjiga - kontrola i knjiženje ulaznih i izlaznih računa, bankovnih izvoda, temeljnica - vođenje pomoćnih knjiga (evidencije kupaca i dobavljača, knjiga blagajne, evidencija osnovnih sredstava, kontrola i usklađivanje s Glavnom knjigom) - sastavljanje i podnošenje prijava, izvješća u skladu sa zakonskim propisima o PDV-u, porezu na dohodak i porezu na dobit - obračun plaće (isplata i JOPPD obrazac) - knjiženje, kontrola i usklađivanje knjigovodstvenih stanja robno, materijalno - priprema i sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja - praćenje zakonskih propisa - poznavanje rada s e-Porezna, Lana-om, Nera-om, Fina-om, HZZO aplikacijama Uvjeti : - SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera - poželjno radno iskustvo od najmanje 5 godina na istim računovodstveno-knjigovodstvenim poslovima - poznavanje računovodstvenih procesa i računovodstvenih standarda - točnost, preciznost, samostalnost, savjesnost i odgovornost u radu - prednost poznavanje rada u TASK-ovim programima Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi. Radno vrijeme: puno radno vrijeme. Način rada: smjena - prijepodne. Naknada za prijevoz: u cijelosti.