Povratak

Referent robno - materijalnog knjigovodstva (m/ž)

EURO JANKOVIĆ OPRISAVCI d.o.o. za promet drvom i drvnim nekretninama
Prijava do: 23. 10. 2024.
Lokacija rada: Oprisavci

Opis posla

- zaprimanje robe na skladište u informacijski sustav izrada kalkulacija, kontrola ulaznih računa za robu, kompletiranje s popratnom dokumentacijom - izrada faktura i ostale robno materijalne dokumentacije (međuskladišnice, reklamacije, inventurne liste, zapisnike o nesukladnim proizvodima, povrat robe i sl.) - izdavanje i provjera otpremnica - administrativni poslovi vezani uz robno-materijalno knjigovodstvo - kontrola salda/konti kupaca i dobavljača - fakturiranje, provjera cijena, rabata, količina i dokumentacija koja je prilog fakturi - kontrola stanja zaliha - izrada tjednih, mjesečnih izvješća prema partneru - poznavanje knjigovodstvenih dokumenata - izvršavanje ostalih zadataka u skladu s potrebama tima - otvaranje novih šifra za nove proizvode/materijale i partnere Broj izvršitelja: 1. Uvjeti: - razina obrazovanja: SSS/VŠS - strani jezici: engleski jezik - potrebno poznavanje osnova informatike: Excel, Word - vozački ispit: kategorija B Što nudimo: - ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi - rad na puno radno vrijeme - nema smještaja - naknada za prijevoz: u cijelosti