Povratak

Radnik u proizvodnji PVC stolarije (m/ž)

ZOMA prozori i vrata d.o.o. za proizvodnju, usluge i trgovinu
Prijava do: 25. 10. 2024.
Lokacija rada: Sisak

Opis posla

Tražimo motiviranog radnika/nicu za rad u proizvodnji PVC stolarije. Radnik/nica će biti odgovoran/na za različite zadatke vezane uz proizvodnju PVC stolarije, uključujući rukovanje strojevima, sklapanje dijelova, kontrolu kvalitete i druge zadatke prema potrebi. Odgovornosti: - izrada PVC dijelova prema tehničkim crtežima i uputama - sklapanje dijelova u skladu s procedurama - rad na najmodernijim strojevima za proizvodnju PVC prozora i vrata - kontrola kvalitete proizvoda i uklanjanje eventualnih nedostataka - suradnja s kolegama u timskom radu - održavanje urednosti radnog mjesta i strojeva Potrebne kvalifikacije: - SSS ili niža stručna sprema - poželjno iskustvo u izradi PVC stolarije (ali nije obavezno) - sposobnost rada u timu i samostalno - preciznost i pažnja pri radu Ponuda: - stalni radni odnos - radno vrijeme od pon.- pet. od 07:00 - 15:00 h, vikendi i blagdani su neradni - konkurentna plaća - odlični radni uvjeti (rad na najmodernijim strojevima u ugodnom i dinamičnom radnom okruženju) - mogućnost stjecanja novih znanja i vještina uz edukacije koje provode naši iskusni majstori - mogućnost napredovanja u karijeri Kako se prijaviti: Molimo vas da nam pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu. Napomena: Svi prijavljeni kandidati će biti uzeti u obzir, a samo oni koji prođu uži izbor bit će kontaktirani. Tvrtka ZOMA prozori i vrata d.o.o. zadržava pravo ne odabrati nijednog kandidata ako ne ispunjava uvjete ili ne odgovara potrebama tvrtke. Hvala vam na interesu za rad u ZOMA prozori i vrata d.o.o. Radujemo se vašim prijavama!