Povratak

Referent u računovodstvu (m/ž)

HOTEL KAŠTEL MOTOVUN d.o.o.
Prijava do: 23. 10. 2024.
Lokacija rada: Motovun

Opis posla

- vođenje materijalnog knjigovodstva (zalihe robe, hrane, pića, potrošni materijal) za hotel i restorane - knjiženje ulaznih i izlaznih računa te kontrola međuskladišnih prijenosa - vođenje blagajničkog poslovanja (dnevni blagajnički izvještaji, obračun gotovine i kartičnih uplata) - suradnja s recepcijom, kuhinjom i skladištem radi praćenja zaliha i optimizacije troškova - priprema financijskih izvještaja za menadžment (prihodi, rashodi, stanje zaliha, analiza profitabilnosti) - sudjelovanje u godišnjim i periodičnim inventurama te priprema izvještaja o rezultatima inventura - priprema dokumenta za vanjsko knjigovodstvo Uvjeti: - SSS/VŠS/VSS (prednost ekonomskog smjera ili smjera računovodstvo i financije) - poželjno iskustvo u materijalnom knjigovodstvu i iskustvo u vođenju blagajničkog poslovanja i pripremi financijskih izvještaja - napredno poznavanje MS Office paketa (posebno Excel) - odgovornost, analitičnost i preciznost u radu - sposobnost timskog rada i dobra suradnja s različitim odjelima unutar hotela Što nudimo: - stimulativna primanja uz bonuse i nagrade za ostvarene rezultate - dinamično i ugodno radno okruženje - mentorska podrška tijekom početnog razdoblja kako biste se što lakše uhodali u radne procese i specifične zadatke