Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnolog / Proizvodni radnik (m/ž)

ELTOR društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu elektromaterijalom
Prijava do: 08. 08. 2024.
Lokacija rada: Pazin

Opis posla

Izrada tehničke dokumentacije u razvoju novih i poboljšanju postojećih proizvoda, te kontinuirano praćenje i koordinacija procesa proizvodnje od dizajna do tehničkog rješenja s projektnim, prodajnim i marketing odjelom. Uvjeti: - tražimo proaktivnu, analitičnu, samostalnu, dinamičnu i ambicioznu osobu uz istaknute organizacijske sposobnosti i vještine - razvijenu snažnu etiku i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati - sposobnost rada pod pritiskom i rokovima, te sljedivost u radnim zadacima - aktivno i visoko poznavanje MS paketa i AutoCAD-a - razvijene komunikacijske pisane i govorne vještine - aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu - želja za stalnom edukacijom i napredovanjem u struci - obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije Nudimo: - rad u sklopu tima - profesionalno izazovan posao - rad i sudjelovanje na reprezentativnim projektima - rad s inovativnim tehnologijama i sustavima - mogućnost daljnjeg usavršavanja i izobrazbe - sudjelovanje na stručnim seminarima u Hrvatskoj i inozemstvu - putni troškovi po dogovoru s poslodavcem Zainteresirani kandidati mogu svoju prijavu za natječaj uz životopis i molbu, te uz pismo preporuke dostaviti putem prijave. Prednost imaju osobe s iskustvom na sličnim ili srodnim poslovima.