Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tesar / Majstor za šalovanje (m/ž)

ORANJEGROEP EMPLOYMENT društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Prijava do: 16. 07. 2024.
Lokacija rada: Nizozemska

Opis posla

Oranjegroep services d.o.o. je specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije i građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj i Belgiji. Naša strategija jest prenijeti 15 godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika. Tesar / Majstor za šalovanje (m/ž). Mjesto rada: Rotterdam, Nizozemska. Opis posla: - potrebno znanje šalovanja temelja, zidova , stupova - rad sa industrijskim doka noe oplatama, izrada konstrukcija Uvjeti: - traži se vrijedna, staložena, komunikativna osoba sklona timskom radu - po mogućnosti znanje engleskog ili njemačkog - izaslani radnici, KV, Srednja stručna sprema ( odgovarajuća struka) - potrebne godine iskustva: 5 - vozačka dozvola: B Što nudimo: - puno radno vrijeme - smjena prijepodne - poslodavac snosi troškove prijevoza i smještaja - vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos Što očekujemo: - točnost, urednost - komunikativnost - dinamičnost, odgovornost - timski radnik Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za prijavu.