Povratak

Prodajni savjetnik (m/ž)

BEREKIN, obrt za ugostiteljstvo, vl. Marko Nekić, Zadar, Hrvatskog sabora 12/1
Prijava do: 24. 09. 2024.
Lokacija rada: Zadar

Opis posla

- tjedni update oko ostvarenog i planiranog (izvještaj prema A) - kontrola realizacije dogovorenih aktivnosti - CEO - korekcija isporuka cateringa i konobe - priprema i realizacija po dokumentima: (izvještaj prema CEO) - tjedni financijski izvještaj - kvartalni prodajni plan aktivnosti / 15 dana prije kvartala dostaviti - realizacija kvartalnog plana prodaje / 5 dana nakon kvartala dostaviti - kvartalno izvještavanje o stanju tržišta / 5 dana nakon kvartala dostaviti - prijem i evidencija gotovine iz gotovinskog prometa (izvještaj prema A) - izvještavanje o prometu blagajne, sedmično i mjesečno (izvještaj prema A) - zaprimanje poziva i upis rezervacija - svi potrebni sastanci koji su vezani opisom radnog mjesta - koordiniranje naloga prema Kuhinjama – EMR – EMC - zaprimanje gotovine iz blagajne Broj izvršitelja: 1. Uvjeti: - razina obrazovanja: SSS/VŠS - radno iskustvo: 2 godine Što nudimo: - ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi - rad na puno radno vrijeme - 2 smjene - nema smještaja - naknada za prijevoz: u cijelosti