Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Zekić d.o.o.
Prijava do: 26. 05. 2024.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Dugogodišnjim rastom i razvojem, Zekić grupacija danas je u svojim glavnim djelatnostima - veleprodaji aluminijskih profila i pripadajućih okova - dosegnula čvrstu vodeću poziciju na hrvatskome tržištu. Stabilnost i stručnost u poslovanju, mladi, zadovoljni i visokoobrazovani kadrovi, izrazito velike zalihe materijala, integralni sustavi upravljanja, neprestana briga o zaštiti okoliša - neke od mnogih komparativnih prednosti Zekić grupacije pred kojom je zasigurno još uspješnija poslovna budućnost. Opis posla: - preuzimanje i skladištenje robe - pakiranje i utovar robe za otpremu - izdavanje robe kupcima - inventura artikala - održavanje urednosti skladišta Uvjeti: - SSS - vozačka dozvola B kategorije - radno iskustvo u skladišnim poslovima (poželjno, nije uvjet) - položen ispit za upravljanje viličarom (poželjno, nije uvjet) - osnove rada na računalu Što nudimo: - stalni radni odnos uz obvezan probni rok - rad u ugodnoj radnoj okolini - usavršavanje u struci i osobni razvoj - naknada za trošak prijevoza na posao - osposobljavanje za rad s viličarom