Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teškog teretnog vozila i vozila s kranom (m/ž)

BODAT d.o.o. za proizvodnju, promet roba i usluge
Prijava do: 01. 08. 2024.
Lokacija rada: Vinkovci

Opis posla

- primamo u radni odnos vozača (m/ž) teških teretnih vozila i vozila s kranom, potrebno je radno iskustvo - prevozi paletiziranu robu (utovar i istovar s kranom), prijava rasutog tereta - vozač je dužan predavati dokumente kao što su teretni listovi, putni nalozi, tahografski listići, vagarinski listovi, računi od goriva i cestarine, CMR (ako je vozio izvan Hrvatske), otpreme - odgovara za količine koje prevozi, preuzetu robu i vozilo - dužan je pratiti rad vozila i priključaka, prijaviti sitne popravke na vozilu te je dužan pravovremeno izvršiti kvarove neposredno nadređenom - zadužen je za obavljanje redovnog servisa, periodičnih i redovitih tehničkih pregleda te registraciju vozila - dužan je obavijestiti drugog vozača i prenijeti mu informacije o promjeni vozila - odgovoran je za pravilno korištenje sredstava rada - dužan je nositi radnu odjeću i obuću Poznavanje Zakona o prijavi u cestovnom prometu! Broj izvršitelja: 1. Uvjeti: - razina obrazovanja: KV/SSS - vozačka kategorija: kategorija B; kategorija C; kategorija E - radno iskustvo: 2 godine Što nudimo: - ugovor na određeno; povećan opseg posla - rad na puno radno vrijeme - smjena - prijepodne - nema smještaja - naknada za prijevoz: u cijelosti