Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač C1/C kategorije - Automehaničar (m/ž)

AUTO SL 91 društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge, autoškole, servisiranje vozila i prijevoz, putnička agencija
Prijava do: 31. 07. 2024.
Lokacija rada: Pula

Opis posla

Traži se radnik (m/ž) u punom radnom vremenu ili umirovljenik na pola radnog vremena u preraspodijeli za rad na poslovima tehničke pomoći na cesti i prijevoza vozila vučnom službom, te rad u autoservisu. Kombinira se sa rad u autoservisu kompatibilan s poslovima zamjene i ugradnje pneumatika te na poslovima dežurstva tehničke pomoći na cesti s pokretnom radionicom najmanje B kategorije i prijevoza vozila kamionima vučne službe B i C kategorije. Posjedovanje C1, C ili CE kategorije je prednost. Osnovno znanje ili sporazumijevanje na jednom ili više stranih jezika, preferentno njemački ili engleski. U slučaju da kandidati nemaju traženo stručno znanje / kvalifikacije ili imaju srodna tehnička zanimanja uz dovoljno znanja i iskustva na traženim poslovima prijave će se razmatrati. Osnovna informatička pismenost. Probni rok u trajanju do 1-6 mjeseci ovisno o prethodnom radnom iskustvu, trajanje radnog odnosa, fiksni i varijabilni dio plaće i naknada ovise o performansama i rezultatima izabranog radnika, a svi dogovoreni uvjeti pismeno se reguliraju kroz prava i obveze unutar Ugovora o radu. Napomena: molimo da se ne prijavljuju zainteresirani koji iz nekog razloga traže posao s prijavom na minimalac uz isplatu razlike na ruke i mimo računa ili koji oni traže fiktivno zapošljavanje zbog ostvarivanja prava iz mirovinskog i zdravstvenog sustava. Ponuditelj zadržava pravo poništenja natječaja bez navođenja razloga. Osobni dolazak i pisana zamolba: Stiglicheva 28, 52100 Pula.