Povratak

Vozač / Dostavljač (m/ž)

BONGO FOOD & DRINKS j.d.o.o.
Prijava do: 27. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Mi smo društvo koje se bavi nabavom i distribucijom voća i povrća restoranima, vrtićima i svim drugim potrebitim kupcima. Opis posla: - utovar narudžbi u dostavno vozilo - dostava na adrese kupaca - briga za urednost i čistoću dodijeljenog dostavnog vozila - posao je dinamičan i zanimljiv Što nudimo: - rad u prijateljskom okruženju - priliku za stalno zaposlenje i napredovanje - uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i dodatak za eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku - ugovor na neodređeno s probnim rokom Prednosti i pogodnosti zaposlenja: - naknada za topli obrok - božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete Uvjeti: - SSS/KV/VKV - minimalno B kategorija - odgovornost, točnost, urednost, ljubaznost i uslužnost Ako si snalažljiv, odgovoran i pouzdan, uz to si odličan vozač, prijavi se za ovu poziciju.